У Київському університеті права активно працює приймальна комісія.

18 Липня, 2018

Шановні абітурієнти та їх батьки! У Київському університеті права НАН України активно працює приймальна комісія. Запрошуємо подавати документи до КУП НАНУ  та отримати освіту зі спеціальностей 293 Міжнародне право та 081 Право.

pk1.jpg

pk2.jpg

pk3.jpg

Навчаючись у КУП НАНУ, Ви зможете бути учасником делегації від Університету в іноземній країні. Наші студенти кожного року відвідують Швейцарію, Угорщину, Словаччину, а з цього року до нашої академічної карти світу ми додаємо ще Грузію, Ізраїль та Польшу.
    Крім того, турбуючись про професійне майбутнє наших студентів, ми забезпечуємо практикою та першим робочим місцем молодих фахівців.
    До цього, на базі Університету діє 10 студентських проектів, таких як “Пізнай свій край”, “Сьогодні зі спортом – завтра з майбутнім”, “Передай тепло своєї долоні маленькій дитині” та ін.
    Студенти КУП НАНУ беруть участь та займають провідні місця в міжнародних конкурсах, таких як “Міжнародний конкурс з комерційного арбітражу”, “Міжнародний правничий конкурс імені В.М.Корецького”, “Міжнародний конкурс імені Філіпа Джессапа” та в ін.

До цих та багатьох інших цікавих заходів Ви зможете долучитись, здобуваючи вищу освіту у КУП НАНУ.

pk4.jpg

pk5.jpg

pk6.jpg

Нагадуємо, наша приймальна комісія працює з 9.00 до 17.00 з понеділка по п’ятницю; та з 9.00 до 15. 00 у суботу.
    Також, консультацію можна отримати за телефоном: (044) 424 91 40.

Подача електронних заяв на перший курс закінчується 26-го липня. Чекаємо на Вас з оригіналами документів протягом серпня.

Прийом документів на другу вищу освіту та на бакалавр на базі молодшого спеціаліста здійснюється до 24 липня.

На магістратуру документи приймаємо до 26 липня