У Київському університеті права НАН України було проведено круглий стіл на тему: «Актуальні аспекти діяльності Ради Європи: сучасні виклики та перспективи»

19 Жовтня, 2017
     18 жовтня 2017 року у Київському університеті права НАН України кафедрою міжнародного права та порівняльного правознавства було проведено круглий стіл на тему: «Актуальні аспекти діяльності Ради Європи: сучасні виклики та перспективи».
     Студенти обговорили питання захисту прав людини, верховенства права та зміцнення демократії, що є пріоритетними цілями в розробленні стандартів  Ради Європи.
     При цьому, здобуток діяльності Ради Європи, на сьогодні, величезний.  Це близько 170 конвенцій, хартій, інших багатосторонніх угод, а також велика кількість ухвалених Парламентською асамблеєю та Комітетом міністрів резолюцій та рекомендацій.
     Протягом засідання круглого столу розглядались питання боротьби з тероризмом в рамках Ради Європи, правові аспекти маніпулювання результатами спортивних змагань, правове регулювання боротьби з корупцією в рамках Ради Європи та інші.
     Найкращими презентаціями досліджень студентів були роботи Чубарук Анастасії «Правові стандарти захисту від незаконної торгівлі органами та тканинами людини в рамках Ради Європи»; Сєрова Олексія «Проблеми кібербезпеки в рамках діяльності Ради Європи» та Давидовича Олександра «Доступ до інформації та інтернету відповідно до статті 10 Європейської конвенції про захист прав людини та основоположних свобод».

kb3s.jpg

kb2s.jpg