У Київському університеті права НАН України до Дня юриста відбулася відкрита лекція к.ю.н. А.С. Нерсесяна

7 Жовтня, 2014

03 жовтня 2014 року на кафедрі кримінального права та процесу юридичного факультету відбулася відкрита лекція к.ю.н. А.С. Нерсесяна (ІІІ курс, денної форми навчання) з навчальної дисципліни «Судові системи і порівняльне судове право» на тему: «Судова система Англії та Уельсу».

Лектор вільно, доступно та зрозуміло виклав матеріал, навів аргументи, що підтверджують існуючі концепції, прокоментував приклади з вітчизняної та зарубіжної практики. Читання лекції відбулося з використанням мультимедійних технічних пристроїв у вигляді електронних слайдів, на яких розглядалися питання теми.