У Київському університеті права НАН України обраний новий президент студентського парламенту

8 Листопада, 2012

31 жовтня 2012 року у Київському університеті права НАН України відбулись вибори президента студентського парламенту. Охочих обійняти цю посаду було аж п’ятеро. Вибори відбувались згідно чинного виборчого законодавства. Була утворена виборча комісія, надруковані, пропечатані бюлетені, урна для бюлетенів, списки голосуючих, кабіна для голосування. У студентському волевиявленні взяло участь близько трьох сотень студентів. В результаті голосування впевнену перемогу отримав студент другого курсу Ілля Шляхов.
     Важливим був той факт, що у виборчому процесі брали участь спостерігачі. Серед них – ветерани Великої Вітчизняної війни, студенти Національної академії СБУ, студенти Рівненського інституту Київського університету права НАН України. Пощастило перейняти досвід у колег студентам третього курсу РІ КУП НАНУ Корнійчук Наталії, що є президентом студентського парламенту РІ КУП НАНУ, Левчук Тетяні, що претендує цьогоріч очолити студентський парламент.

Рівненські активісти відмітили високий рівень організації виборів у Київському університеті права НАН України і чітко усвідомили, що потрібно організувати виборчий процес у РІ КУП НАНУ на високому рівні.
     А вибори нового президента студентського парламенту у Рівненському інституті Київського університету права НАН України вже 15 листопада 2012 року.

радник ректора,
Віта Грицюк