У Київському університеті права НАН України розпочався заключний етап міжнародного конкурсу на кращі студентські роботи (Україна – Угорщина)

18 Квітня, 2011

18 квітня 2011 року розпочався заключний етап міжнародного конкурсу КУП НАН України на кращі студентські роботи. Конкурс ініційовано ректором професором Ю. Л. Бошицьким спільно з екс-Омбудсменом Угорського парламенту із захисту даних і свободи інформації, доктором Аттілою Петерфалві, в рамках розвитку міжнародних зв’язків університету та проведення майстер-класів для студентів.

Учасниками конкурсу стали 9 студентів напрямів підготовки «Міжнародне право» та «Право» Київського університету права НАН України.

Троє студентів, роботи яких будуть визнані найкращими, наприкінці літа відвідають Угорську Республіку, де зможуть ознайомитися з діяльністю Омбудсмена.
     Для юристів цікавим буде побувати в Угорському парламенті. Доктор А. Петерфалві запропонує студентам цікаву пізнавальну програму в Будапешті.

Підсумки конкурсу будуть оприлюднені на нашому сайті.