У Київському університеті права НАН України у черговий раз в режимі онлайн відбувся День відкритих дверей.

2 Травня, 2024

02 травня 2024 року з випускниками зустрілися член Приймальної комісії завідувач кафедри загальнотеоретичних правових та соціально-гуманітарних дисциплін Сергій Матвєєв,  член Приймальної комісії, учений секретар, завідувач кафедри кримінального права та процесу Валерій Андрусів, голова Студентського парламенту Маргарита КОРОЛЬОВА, відповідальний секретар Приймальної комісії, доцент кафедри кримінального права та процесу Іван КАНФУІ.

Сьогодні до університету завітало 104 учні старших класів Верхнячківського ЗЗСО І-ІІІ ст. Сколівського району Львівської області, Перечинського ліцею Ужгородського району Закарпатської області та Сутисківського ліцею Вінницького району Вінницької області, а також 11 гостей, які інформацію про наш університет отримали у соціальних мережах.

Член Приймальної комісії, учений секретар, завідувач кафедри кримінального права та процесу Валерій Андрусів коротко розповів гостям історію створення університету, його особливості, повідомив про специфіку навчального процесу, звернув увагу на те, що в університеті створені та функціонують 8 музеїв, що є його візитівкою, у зв’язку з чим університет внесено у Книгу рекордів України.

Завідувач кафедри Сергій Матвєєв розповів гостям про особливості початкового етапу навчання в університеті, про важливість професії юриста та її затребуваність у нашому суспільстві, звернув увагу на можливість отримання в університеті, як другого, фаху перекладача.

Валерій Андрусів, уже як завідувач кафедри кримінального права та процесу, повідомив випускникам, що основу викладацького персоналу кафедри складають науковці з великим досвідом практичної діяльності на всіх напрямках юриспруденції, що допомагає підвищити рівень знань, отримуваних здобувачами та виконує значну профорієнтаційну функцію.

Голова Студентського парламенту Маргарита Корольова у своєму виступі зупинилася на формах студентського самоуправління, напрямках його діяльності, розповіла про доволі насичений різними цікавими справами ритм життя студентів КУП НАН України.

Відповідальний секретар Приймальної комісії Іван Канфуі звернув увагу учнів на новинки цьогорічного вступного марафону, особливості Правил прийому на навчання до нашого університету.

Особливістю сьогоднішнього заходу стало проведення в його рамках майстер-класів для учнів Перечинського ліцею, у проведенні яких в режимі офлайн взяв участь аспірант нашого університету Дмитро ГРИНЬО, а в режимі онлайн – кандидат юридичних наук, доцент, доцент кафедри міжнародного права та галузевих правових дисциплін Іван ВАЩИНЕЦЬ та кандидат юридичних наук, доцент кафедри кримінального права та процесу, відповідальний секретар Приймальної комісії Іван КАНФУІ. До майбутніх студентів були доведені перспективи їх працевлаштування. Спікери розповіли про особливості діяльності на різних напрямках застосування юридичних знань та специфіку роботи на посадах, які їх вимагають.

Цей досвід спонукає нас до урізноманітнення роботи на напрямку професійної орієнтації.

Прес-Центр КУП НАНУ