У Київському університеті права НАН України відбулося спільне засідання Опікунської та Вченої рад

2 Грудня, 2009
      Під час засідання обговорювалися питання щодо зведення храму на території КУП НАН України. Представники рад разом зі священиком Олександром визначилися, що будівництво храму потрібно не лише університету, а й цілому району. Ректор університету Ю. Бошицький запропонував представникам рад ознайомитися з проектом будівництва храму та з його назвою. В свою чергу Отець Олександр пообіцяв отримати для будівництва храму підтримку православної церкви.

На фото: Священик, кандидат богословських наук Іщенко Олександр, виконавчий директор з юридичних питань та економічної безпеки
Національної атомної енергогенеруючої компанії (ЕнергоАтом) Мусевич Наталія Павлівна з ректором КУП НАН України
Ю. Бошицьким під час обговорення проекту будівництва храму на території університету.

Також обговорювалися питання про можливість проведення майстер-класів для студентів магістратури членами Опікунської ради, використання спортивного майданчика Київського університету права НАН України для проведення міських молодіжних спортивних змагань, організацію зустрічей студентів КУП НАН України з членами Опікунської ради та сприяння стажуванню студентів, аспірантів і викладачів КУП НАН України за кордоном, а також прийому іноземних вчених, спеціалістів, аспірантів, студентів.