У Київському університеті права НАН України відбулося засідання навчально-методичної ради

7 Березня, 2014

06 березня 2014 р. в Київському університеті права НАН України  відбулося засідання  навчально-методичної ради. Участь у заході взяли представники адміністрації університету та професорсько – викладацький склад .
     На навчально-методичну раду був запрошений гість університету –  Мельничук Степан Васильович,   ректор Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича,   з яким було підписано договір про співпрацю в присутності членів.

Відкриваючи засідання навчально-методичної ради ректор КУП НАНУ  Бошицький Юрій Ладиславович, оголосив Звернення  Національної академії наук України та Спілки ректорів вищих навчальних закладів України  до  громадськості, в яких йшлося про  в цей складний час для нашої країни потрібно спрямувати зусилля всієї наукової спільноти  до об’єднання на всіх рівнях  співпраці між двома слов’янськими народами.

На порядок дений навчально-методичної ради було винесено такі питання: про підсумки організації навчально-виховного процесу у І семестрі 2013/2014 н.р.; про стан підготовки навчально-методичного забезпечення напряму підготовки 7.03040101 «Правознавство» (денної та заочної форм навчання) ; про основні напрямки організації навчального процесу у другому семестрі 2013/2014 н.р.
     Члени навчально-методичної ради взяли активну участь в обговоренні даних питань та запропонували конструктивні шляхи їх вирішення.