У Київському університеті права НАН України відбулися урочистості з нагоди 18 – річчя вишу

16 Грудня, 2013

Київський університет права НАН України відзначив своє 18-річчя з дня заснування. У святково прибраному атріумі зібрався  науково-педагогічний колектив вишу. Ця дата є знаковою оскільки у КУП НАНУ за ці роки досягнуто  значних успіхів у розбудові матеріально-технічної бази, яка сприяє розвитку освіти європейського рівня в Україні.

Архімандрит Ігумен Сільвестр (Стойчев), викладач Київської духовної академії і семінарії, настоятель каплиці Київського університету права НАН України провів  урочисту службу у каплиці Преподобного Нестора Літописця. Серед почесних гостей  були присутні: Бондар Юрій Іванович, Голова Святошинської районної у м. Києві державної адміністрації,  він звернувся до присутніх зі щирими словами вітання та висловив свою впевненість в успішному зростанні вишу, надію на подальшу плідну співпрацю з КУП НАНУ;  Шемшученко Юрій Сергійович, почесний  ректор  КУП НАНУ,  директор Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України;  Карпачова Ніна Іванівна, перший уповноважений Верховної Ради України з прав людини 1998-2012 років, професор кафедри конституційного права КУП НАНУ; представники Варненського вільного університету ім. Чорноризця Храбра: доктор, професор Єлісавета Калінова-Панова; Аугуст Понов,  юрист у галузі морського права.

Святковий захід розпочав ректор, професор, заслужений юрист України Бошицький Юрій Ладиславович, який у своїй промові зазначив, що  КУП НАНУ – це сучасний, креативний, динамічний, повний ідей та розумних амбіцій, завжди відкритий для співробітництва виш.  Юрій Бошицький провів екскурс в історичний розвиток університету, окреслив перспективи розширення міжнародних зв`язків, структурних підрозділів університету. Зокрема  наголосив на важливості вивчення іноземних мов майбутніми юристами (крім чотирьох іноземних мов, які входять у навчальні плани студентів КУП НАНУ,  додано китайську мову).  Свої привітання та побажання в адресу вишу висловили почесні   гості та  партнери.

Музичним вітанням присутніх віншували талановиті студенти КУП НАНУ. Феєричною подією для всіх  присутніх  став подарунок від ректора – виступ театру мод «Ангел» з презентацією колекції художника-модельєра Ірини Зайцевої «Зимова казка».

Студенти КУП НАНУ вразили присутніх багатогранністю своїх талантів, довівши, що справжні професіонали можуть проявити себе у творчості так само успішно, як і в спеціальності. Зал заповнився срібним звучанням бандури у виконанні керівника центру культурно-дозвілевої діяльності Катерини Коврик. Своїми дзвінкими голосами зачарували слухачів вокалістки – Юлія Сіончук, Юлія Дімітрова, Ольга Корчагіна, Інна Міщук,

Марія Шнирікова, Анна Абраамян та Дарія Ярцева. Справжню майстерність сучасного танцю показала студентка 1 курсу Валерія Едігер. В концерті прозвучали вірші студентів КУП НАНУ Анни Савіної та Валерії Едігер. А наприкінці святкового концерту веселими та дружніми жартами привітала рідний вуз команда КВК.