У Київському університеті права НАН України відбулися вибори Президента Студентського парламенту

14 Листопада, 2014

Щорічно, в університеті вибори проходять під гаслом : «Від прозорих виборів президента студентського самоврядування – до прозорих виборів у всіх гілках влади».
Відповідно до положення про «Про вибори президента студентського парламенту КУП НАНУ» та протоколу Загальних зборів студентів КУП НАНУ (Загальні збори є найвищим органом студентського самоврядування) були затвердженні кандидатури на посаду Президента Студентського парламенту :
•    Даценко Олександр ( факультет міжнародних відносин)
•    Мриглод Артур (юридичний факультет)
•    Сидоренко Максим ( юридичний факультет)
     Вибори в університеті студенти проводять як моніторинг, створюючи дільницю для голосування з бюлетенями та виборчою комісією. Цього року, на вибори до вишу приїхали незалежні спостерігачі, які вперше бачили таку процедуру голосування.

Вже за традицією, на студентську виборчу дільницю навідалися представники Ради ветеранів 8 мікрорайону Святошинського району м. Києва, Представники Студентської ради м. Києва – перший заступник координатора СРК Мирослав Дурдинець та заступник координатора Олександр Мельниченко. Родзинкою стало те, що незалежним спостерігачем на загальноуніверситетському виборчому окрузі був представник Студентської гвардії КНУ ім. Т.Г.Шевченка Петро Родін – активіст та волонтер, який власними ідеями та позиціями допомагає нашим бійцям в АТО.

Представники виборчої дільниці офіційно виконували свої повноваження з 10.00 до 17.00. Вже о 18.00 всі студенти з нетерпінням чекали на результати. Президент Студентського парламенту КУП НАНУ « V » каденції  Дар`я Полінська оголосила усім присутнім про результати протоколу роботи студентської виборчої комісії на загальноуніверситетському  виборчому окрузі КУП НАНУ.

За результатами голосування студентів вишу перемогу здобув Даценко Олександр, студент факультету міжнародних відносин, II курсу. Вже вдруге, факультет міжнародних відносин представляє гідного кандидата.

Юрій Бошицький, ректор, професор, заслужений юрист України, привітав довірену особу переможця – Касіма Величко та побажав, щоб Студентський парламент продовжував кращі традиції своїх попередників та вносив нові елементи креативності, більше активності в плідній громадській роботі університету.