У Київському університеті права НАН України відбувся Третій шаховий турнір пам’яті видатного вченого, академіка В.М.Корецького

27 Квітня, 2015

В суботу, 25 квітня 2015 року в блакитному атріумі Київського університету права НАН України відбувся Третій шаховий турнір пам’яті видатного вченого, академіка В.М.Корецького.

Змагання за дорученням ректора Ю.Л.Бошицького відкрив проректор Бойко В.О. На урочистому відкритті змагань з  привітаннями до учасників турніру звернулись:
Сєдих Юрій Іванович, президент товариства “Україна-Болгарія”, доктор філософії, професор, член Федерації шахів України; почесний член Української Ради миру
Анатолій Варфоломійович Раханський – народний депутат України багатьох скликань, учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС з перших днів, заступник голови делегації України в Парламентській асамблеї Ради Європи.

В змаганнях брали участь 22 шахісти  з 12 ВУЗів, серед них

• Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка
  • Юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка
  • Національної академії внутрішніх справ
  • Київського національного-торговельно-економічного університету
  • Національного університету біоресурсів і природокористування України.
  • Національного університету ДПС України
  • Київського політехнічного інституту
  • Юридичного інституту Національного авіаційного університету
  • Національної академії СБУ

Дехто з наших гостей вже не вперше брали участь в нашому турнірі.

Напружена боротьба тривала до останнього туру. Лідери після останнього туру Владислав Сергієнко (ЮФ КНУ ім.. Шевченка) та Богдан Фещенко (НУБП), які не мали до цього втрат в очках, зустрілись в очному поєдинку в останньому турі. Гра не виявила переможця, тому обидва набрали однакову кількість очок – по 5,5 і тільки за додатковим коефіцієнтом, переможцем  в турнірі став Богдан Фещенко (Національний університет біоресурсів і природокористування України). Відповідно, срібним призером став Владислав Сергієнко (Юридичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка), а третє місце посів інший представник цієї ж команди – Олексій Бохан (4,5 очки).

В командному заліку беззаперечну перемогу святкувала команда Юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка – 10 очок, срібними призерами стала команда Національної академії внутрішніх справ (в складі – Сергій Стародубець та Сергій Мельничук)  -7,5 очок, бронзовими призерами з такою ж кількістю очок (але поступилась за сумою місць учасників) стала команда Національного університету біоресурсів і природокористування України (в складі – Богдан Фещенко  та Роман Іщук ).

Вітаємо переможців та призерів змагань!