У Київському університеті права НАН України відбувся випуск бакалаврів денної форми навчання

1 Червня, 2012

За доброю традицією, 30 травня 2012 року у Київському університеті права НАН України відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів бакалаврам денної форми навчання напрямів підготовки «Правознавство» та «Міжнародне право».
     На урочистих зборах з вітальною промовою до випускників звернувся ректор університету, професор, заслужений юрист України, заступник голови Союзу юристів України Бошицький Юрій Ладиславович, який тепло і сердечно привітав випускників із закінченням навчання в університеті та побажав їм зайняти гідне місце в житті, успішно реалізувавши себе в професійній діяльності. Випускники 2012 року пройшли фахову підготовку в університеті відповідно до державних стандартів вищої освіти, з урахуванням новацій, що були впроваджені у навчальний процес упродовж останнього навчального року, зокрема, введення до навчальних планів підготовки авторського спеціального курсу академіка НАН України, почесного ректора КУП НАНУ, директора Інституту держави та права ім. В.М. Корецького Шемшученка Ю.С. «Космічне право», спецкурсів по праву Європейського Союзу тощо. Було акцентовано увагу присутніх на тому, що усі напрямки діяльності університету були забезпечені належним чином і свідченням цього є відзнаки та нагороди, які ми отримали упродовж цього року. Ректор зазначив, що особлива гордість університету – відмінники навчання, які отримали дипломи з відзнакою, таких сьогодні – 35 правознавців та 5 юристів-міжнародників.

З теплими вітальними словами до випускників та присутніх звернулися почесні гості свята, почесні доктори КУП НАНУ: Дурдинець Василь Васильович – Радник Міністерства внутрішніх справ України, Генерал внутрішньої служби України, екс-Прем’єр-міністр України, заслужений юрист України; Кармазін Юрій Анатолійович – Народний депутат України, Перший заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань правосуддя; Оніщук Микола Васильович – Міністр юстиції України 2007-2010 рр., Президент Інституту правової політики, доктор юридичних наук; Сєдих Юрій Іванович – Президент Товариства «України-Болгарія», член Національної спілки журналістів України. Вітальні слова звучали від добрих друзів університету, ділових партнерів: Тамаша Гайгато, Другого секретаря Посольства Угорщини в Україні; Єрьоменко Катерини Валеріївни, декана юридичного факультету Російського державного інституту інтелектуальної власності; Фліссак Максима Ярославовича, начальника управління корпоративного бізнесу банку «Хрещатик».

Науково-педагогічні працівники КУП НАНУ були зворушені промовою-подякою Посмітного О.С., який говорив від імені всіх батьків випускників. Він побажав у подальшому професорсько-викладацькому складу КУП НАНУ на чолі з ректором Ю.Л. Бошицьким, щоб праця та вагомі досягнення були гідно оцінені державою.

Від випускників слова подяки лунали у віршованій формі, у виконанні автора – Капітанчук Іванни.
     Багато нинішніх випускників брали активну участь в олімпіадах, науково-практичних конференціях, конкурсах, розбудові студентського самоврядування. Кращі серед них були відзначені Почесними грамотами за вагомі здобутки у сфері наукових досліджень та активну участь у науково-практичних конференціях: Бернацька Яна, Головчук Віталій, Киця Олена, Малюк Олександр, Навроцький Дмитро, Прівальцева Марія, Белінська Дар’я, Борисюк Тетяна. Грамоти за активну участь у громадському житті університету отримали: Балог Ольга, Безсмертний Максим, Уланова Тетяна, Коваль Анна.

Дипломи випускникам вручали ректор Ю.Л. Бошицький та почесні гості.

Після завершення урочистостей випускники та професорсько-викладацький колектив зробили фотографії на згадку про цю вагому в житті кожного випускника подію.