У Київському університеті права НАН України вшанували пам’ять Преподобного Нестора Літописця

14 Листопада, 2014

На святковій службі біля університетської каплички святого  Нестора Літописця  студенти та викладачі КУП НАНУ  вшанували пам’ять  преподобного Нестора Літописця – покровителя  освітян. Цього ж дня відзначається  День української писемності та мови, адже  Нестор Літописець, ченець Києво-Печерської Лаври, автор відомого у всьому світі літопису «Повість временних літ», по праву вважається батьком не лише української історії, але й вітчизняної словесності.

Святкову службу провели протоієрей Сергій Ющик – перший  проректор, кандидат богослов`я та Архімадрит Сільвестр (Стойчев),  проректор з навчальної роботи Київської Духовної Академії (КДА).

Подібні акції, що відбуваються в університеті, сприяють вихованню у студентської молоді високих людських цінностей, гуманізму, поваги до власної історії та культури.

Звертаючись до присутніх ректор, професор Юрій Бошицький привітав усіх зі святом духовності, що  сприяє розвитку української мови в консолідації українського суспільства. Відповідно  до Указу  № 1241/97 «Про День української писемності та мови» цей день відзначають щорічно 9 листопада. Студентські роки – важливий період розвитку особистості. Вони  є щасливою сходинкою до вершин знань та самоствердження, відбувається становлення фахівця, формування переконань, світогляду.