У Київському університеті права Національної академії наук України стартував Олімпійський тиждень

11 Вересня, 2013

У Київському університеті права Національної академії наук України в рамках загальноуніверситетського проекту «Сьогодні зі спортом – завтра з майбутнім» та на виконання доручення   Прем`єр – міністра України М.Я.Азарова від 07.06.2013 р. №665  стартував  Олімпійський тиждень.

Урочисте відкриття заходу відбулося на спортивному  майданчику університетського комплексу. З вітальним словом до присутніх звернувся  Юрій Бошицький,  ректор  Київського університету права Національної академії наук України, професор, заслужений юрист України, заступник голови Союзу юристів України, відповідальним секретарем комісії Конституційної асамблеї з питань прав, свобод та обов`язків людини і громадянина.  Він щиро привітав  та зосередив увагу присутніх на тому, що концепція розвитку КУП НАНУ  передбачає не тільки фахову складову підготовки юристів, а й приділяє значну увагу фізичному вихованню та спорту як важливому компоненту виховання студентської молоді. В університеті побудований багатофункціональний спортивний комплекс, який включає в себе: тенісний корт, університетський спортивний корт, бадмінтонний корт з синтетичним покриттям «HARD», сучасні вуличні тренажери в РІ КУП НАНУ. Оскільки КУП НАНУ  став одним із піонерів у розвитку жіночого регбі в Україні, то на  університетська жіночу команду покладаються надії на вдосконалення її спортивної майстерності та нових спортивних досягнень , що сприятиме регулярно входити  в число призерів першості як України, так і за її межами. Спортивну збірну команду з футболу найближчим часом чекають цікаві товариські змагання з футбольними командами Всеукраїнських громадських організацій.
     На заході до присутніх із привітанням  звернувся професор Гіоргі Мітов, університет ім. Св. Кирила і Мефодія, м. Велико Тирново, Болгарія. Він тепло привітав усіх присутніх і побажав веселих стартів. Від викладачів фізичної культури звернувся Олег Козленко, кандидат педагогічних наук, доцент, який акцентував увагу на роботу спортивних секцій університету та на проведення майстер-класів з футболу, жіночого регбі, настільного тенісу.

Ансамбль барабанщиць віншували присутніх музичною композицією.