У Київському університеті права Національної академії наук України відбувся випуск «спеціалістів» та «магістрів»

1 Червня, 2012
     1 червня 2012 року в Київському університеті права Національної академії наук України відбулося урочисте вручення дипломів випускникам, які навчалися на освітньо-кваліфікаційному рівні спеціаліст і магістр, за спеціальністю «Правознавство» та «Міжнародне право».

На церемонію вручення дипломів випускникам університету були запрошені поважні гості – представники провідних наукових установ та органів державної влади, з якими університет тісно співпрацює, зокрема: Шемшученко Ю.С. – почесний ректор КУП НАН України, академік, директор Інституту держави і права ім. В.М.Корецького НАН України; Кармазін Ю.А.  – Народний депутат України, Перший заступник Голови Комітуту ВРУ з питань правосуддя, Заслужений юрист України; Селіванов А.О. – Постійний представник Верховної ради України у Конституційному Суді України, доктор юридичних наук, професор, Заслужений юрист України; Євдокимов В.О. – Голова Союзу юристів України, президент Всесвітньої асоціації юристів, президент Світового Конгресу українських юристів, кандидат юридичних наук, професор, Заслужений юрист України; Яцьків Я.С. – Директор астрономічної обсерваторії, Голова експертної ради НАН України з питань науково-технічної експертизи інноваційних проектів технологічних парків, Голова українського міжнародного комітету з питань науки та культури, академік; Веселін Узунов – Перший секретар Посольства Республіки Болгарія в Україні; Сафонов Ю.М. – начальник відділу соціально-гуманітарної освіти Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОНмолодьспорт України; Оніщенко Н.М. – Завідувач відділу теорії держави і права Інституту держави і права ім.В.М.Корецького, доктор юридичних наук,  професор, Заслужений юрист України, а також науково-педагогічні працівники університету.

Перед випускниками – магістрами та спеціалістами з вітальним словом виступив ректор, професор, Заслужений юрист України Ю.Л.Бошицький, який зазначив зокрема, що сьогодні знаменний та світлий день, дуже хвилююче свято, тому що – це чотирнадцятий випуск спеціалістів та магістрів. Вдвічі приємно, що це випускники Київського університету права НАН України, які мають сформовану компетенцію та є конкурентоспроможними на ринку праці.

Вітаючи випускників – 2012, ректор Ю. Бошицький зауважив, що Київський університет права Національної академії наук України зміг забезпечити регіональний ринок праці висококваліфікованими кадрами, здатними на належному рівні виконувати свої професійні обов’язки, як на теренах України, так і в галузі міжнародного права. Наші випускники є показником плідної праці всього професорсько-викладацького складу, вони є втіленням наших мрій про компетентнісного випускника вишу, який здатен діяти в будь-яких професійних ситуаціях».

Із найтеплішими вітаннями та напутніми словами до випускників звернулися почесні гості, зокрема Почесний ректор КУП НАНУ Ю.С.Шемшученко  зазначив, що Україна, особливо сьогодні в час реформ і розбудови, потребує добре підготовлених, патріотично налаштованих правників, здатних критично мислити, приймати гідні та справедливі рішення в інтересах людей і суспільства. Це  добре розуміє колектив нашого вузу та  виконує свою справу з гідністю.
     Багато теплих слів і побажань  випускникам університету було сказано шановними гостями урочистої церемонії вручення дипломів. Вітальні слова перепліталися з художніми номерами талановитої молоді КУП НАНУ.

Від імені випускників подякувала керівництву та викладачам за їх святу, подвижницьку місію, неоціненний вклад у підготовку талановитих фахівців, прищеплення жаги до знань і незабутні студентські роки Юрист року – 2010 Осядла Марія.
     Почесну місію вручення дипломів випускникам університету здійснили ректор Ю.Л. Бошицький та Почесні гості університету.
     Що ж, нам залишається побажати випускникам везіння, особистого щастя, успіхів на професійній ниві, нових звершень та самореалізації. Нехай здобуті знання сприятимуть їм досягати поставлених цілей.

Щасливого вам старту у вашій кар’єрі, нових досягнень і перемог на життєвому шляху!