У Київському університеті права пройшов день відкритих дверей для вступників у бакалаврат і магістратуру

11 Травня, 2023

11 травня відбулася чергова конференція, присвячена вступній кампанії 2023 року. На зустрічі в онлайн форматі були присутні як випускники шкіл, так і здобувачі 4 курсу, на яких цього року чекає вступ у магістратуру, а також група правоохоронців з центрального апарату Національної поліції.

Вебінар відкрив відповідальний секретар приймальної комісії Київського університету права НАН України Іван Канфуі. Він нагадав абітурієнтам про основні етапи вступної кампанії та особливості подачі документів, відповів на організаційні питання, що цікавили присутніх.

Також перед абітурієнтами виступили завідувач кафедри кримінального права і процесу Валерій Андрусів та завідувач кафедри загальнотеоретичних правових і соціально-гуманітарних дисциплін Сергій Матвєєв. Викладачі розповіли про особливості навчання на спеціальності «Право» та переваги саме нашого вишу. Зі спеціальністю «Міжнародне право» вступників познайомила завідувач кафедри міжнародного права та галузевих правових дисциплін Оксана Хорватова.

На зустрічі були присутні й студенти КУП НАНУ, аби гості дня відкритих дверей із перших вуст отримали інформацію про навчання в університеті. Зокрема поспілкувалася з абітурієнтами здобувачка 4-го курсу університету Анастасія Майорова та познайомила присутніх із відео-дайджестом, що допоміг майбутнім вступникам дізнатися більше про наш виш.

А деякі присутні на зустрічі змогли побачити КУП НАНУ на власні очі. Для абітурієнтів, які приїхали цього дня особисто, провели екскурсію університетом. Найбільш яскраві враження справили музеї: підробок та піратства, компʼютерних технологій та криміналістичної техніки імені В.М. Глушкова, криміналістики імені Ганса Гроса.

Запрошуємо вступників завітати на наші дні відкритих дверей, що проводяться регулярно щочетверга!