У Київському університеті права відбулись загальноуніверситетські батьківські збори студентів І курсу

18 Лютого, 2012

Проблема навчання і виховання молоді є пріоритетною для української держави. Ректор університету Юрій Ладиславович Бошицький акцентував увагу присутніх батьків студентів І курсу на тому, що надання освітніх послуг – це процес водночас і навчання, і виховання. Суспільству необхідні особистості, які готові та спроможні приймати рішення, відповідати за них у кожній сфері життя.

Студент в Київському університеті права Національної академії наук України отримує не лише знання і формує певні вміння та навички, але й уміє творчо їх застосувати, приймати самостійно рішення.

Для вирішення нагальної освітянської проблеми надання якісних послуг у Київському університеті права є найсучасніша матеріально-технічна база, яка займає важливе місце в освітній, науковій та інформаційній інфраструктурі університету. Інформаційні ресурси бібліотеки – це понад 120 тисяч примірників літератури, сучасна система каталогів картотек.

Для залучення студентів до креативних діючих університетських проектів формуються фонди книг з мистецтва та художньої літератури. Важливе місце в бібліотечних фондах займають наукові праці, навчальні посібники та підручники, рекомендовані Міністерством освіти та науки, молоді та спорту України. У рамках програми «Формуємо власну бібліотеку зі студентської лави» чільне місце посідає започатковане видання малих енциклопедій з різних галузей права, зокрема, «Мала енциклопедія права інтелектуальної власності», «Мала енциклопедія з теорії держави і права», «Мала енциклопедія приватного права», «Мала енциклопедія міжнародної безпеки» університет реально забезпечує кожного студента індивідуальними підручниками безкоштовно.

У роботі загальноуніверситетських зборів батьків першокурсників також взяли участь проректори: Глух Марина Василівна, Чернецька Олена Василівна, Левківська Галина Петрівна, Дей Марина Олександрівна, завідувач відділенням міжнародного права.

2012 рік проголошено Роком спорту та здорового способу життя. Концепцією розвитку Київського університету права передбачено не тільки фахову складову підготовки сучасного правника, а й приділення уваги фізичному вихованню і спорту як важливому компоненту виховання студентської молоді, формування у неї фізичного, морального та психічного здоров’я, подальшого вдосконалення підготовки до майбутньої професійної діяльності. Для цього в КУП НАНУ діє програма «Сьогодні зі спортом – завтра з майбутнім».

Належну мовну підготовку, необхідну для повноцінної інтеграції у світовий освітній простір, забезпечує вивчення студентами університету 4 іноземних мов. Особливу увагу присутні зосередили на перспективній програмі, за якою матимуть унікальну можливість навчатися не тільки в КУП НАНУ, а й у Варненському вільному університеті ім.. Черноризця Храбра (Болгарія). Дана програма надасть можливість отримати два дипломи: Київського університету права та Варненського вільного університету. Отже, міжнародні зв’язки КУП НАН України є каталізатором ефективної розбудови вузу.

Під час ознайомлення з матеріально-технічною базою університету батьки студентів мали змогу познайомитися з унікальними експонатами лабораторії «Криміналістики», яку очолює проф. Семаков Г.С.

Для реалізації програми «Пізнай свій край» студенти можуть через комітети студентського парламенту долучатися до найрізноманітніших заходів, за кошти університету відвідувати музеї, театри. Кулик Олена, голова комітету інформації та президент студентського парламенту Малюк Олександра презентували модель студентського самоврядування та заходи, які були проведені за 2011-2012 навчальний рік.

Музичне вітання під бурхливі оплески присутніх зустріли першокурсників: Марію Скачко, поетку Жанну Погребну із власною поезією («Батькам»), Влада Дениса, Іллю Шляхова.
На завершення учасники зборів смакували духмяні пиріжки, які були випечені в кафе університету та мали змогу продегустувати харчування своїх дітей.

Інформацію підготувала
    Галина Левківська