У рамках березневих Шевченківських днів відбувся усний журнал

10 Березня, 2011

9 березня  в  Київському  університеті права НАН України відбувся  День поезії, присвячений генію пера – великому Кобзареві. У березневі дні мільйони українців вшановують великого письменника і поета Тараса Григоровича Шевченка. Він – яскравий  приклад борця за правду та  свободу, щирий  патріот   своєї Вітчизни,талановитий поет, легендарний художник…
     Ім’я Тараса Шевченка є взірцем непереборної жаги  до  свободи, втіленням чеснот, віри у справедливе майбутнє. Саме тому, сьогодні, в нашому університеті відбувся усний журнал, присвячений славетному генію пера, який зробив неоціненний внесок у розвиток культури, історії своєї  Батьківщини.      Окрім цього студенти університету читали власні вірші, на які надихнула їх постать цієї геніальної людини. Серед  них: Максим  Михальов, Риньдя Дар’я, Бондар Валентина, Мовчан Юлія та інші.

Також, до нашого університету завітали гості – це учні гімназії  ім.Вернадського м.Києва, вони  порадували слухачів своїми віршами. Юна поетка гімназії, Ярощак Катерина – лауреат Всеукраїнського поетичного конкурсу присвятила авторські вірші Кобзареві. Присутні декламували уривки з поем Тараса Шевченка.

”Шевченківські дні” стали для українського народу днями самовизнання, усвідомлення своєї самозначущості у світі. Бо саме Тарас першим в українській літературі пророкував нашому народові щасливе майбутнє. Наприкінці заходу юні поети отримали подарунки від університету, зробили загальне фото на добру згадку та поласували духмяними пиріжками.