У рамках Міжнародного семінару у м.Львові відбулась презентація книги Юліуша Півоварського «Uniformed services’ ethics: psychological, social and legal aspects»

3 Березня, 2016

29 лютого 2016 року за сприянням ректора Київського університету права НАН України, професора, заслуженого юриста України Юрія Ладиславовича Бошицького у Львові у рамках Міжнародного семінару «Політика інтелектуальної власності в університетах та науково-дослідних установах», який проводився на базі Міжнародного центру правових та історико-політичних досліджень країн Центрально-Східної Європи Київського університету права НАН України, відбулась презентація книги Юліуша Півоварського «Uniformed services’ ethics: psychological, social and legal aspects».

Юліуш Півоварський є ректором вищої школи права м. Кракова. У 2009 році отримав ступінь доктора наук у галузі релігійних досліджень на факультеті філософії в Ягеллонському університеті в Кракові (Польща) і ступінь доктора філософії.
Він є автором двох монографій, виданих за кордоном, одинадцяти монографій, виданих польськими видавцями, і близько ста наукових статей, опублікованих у польських та зарубіжних наукових журналах. Його основні наукові інтереси: безпека, філософія безпеки, соціальна психологія, соціологія, педагогіка, культура безпеки.
     Презентована книга торкається психологічних, соціальних та правових аспектів етичних правил поведінки військовослужбовців та є оновленим виданням книги «Етичні норми поведінки поліцейських», яка була опублікована у Словацькій Республіці. Вона адресована і українському читачеві, зважаючи на те, що український народ, наша держава прагне інтегруватися у європейський простір.
Книга отримала широкий резонанс серед присутніх, які виявили значне зацікавлення до висвітленої у праці проблеми.
      Юліуш Півоварський висловив щиру подяку Юрію Ладиславовичу за всебічне сприяння у видавництві своєї книги в Україні.

Ректор Київського університету права НАН України, професор Юрій Бошицький підкреслив важливість та актуальність проблематики, на яку звертається увага через призму встановлення етичних правил поведінки, та зазначив, що видання буде надзвичайно корисним не лише для вчених та політиків, але й для студентів та аспірантів та запропонував видати книгу і на українській мові, що знайшло підтримку у автора.