23 Травня, 2014

У рамках проекту  «Інтелектуальна власність України: перлини сучасного живопису для студентської молоді», що діє в університеті під особистим патронатом ректора, професора Юрія Бошицького та з нагоди  200-річчя від дня народження Тараса Шевченка у Київському університеті права Національної академії наук України пройшла виставка сучасних ікон сімейної іконописної майстерні «Небо на землі», яку очолює священик Сергій Павелко. На виставці були представлені сучасні ікони із творчого доробку майстрів з Миколаєва.

На урочистому закритті виставки студенти та працівники Київського університету права висловили своє захоплення куратору виставки майстрині-іконописцю Марії Павелко.
    У своєму вітальному слові тимчасово виконуюча обов’язки ректора, проректор з наукової та науково-педагогічної роботи Олена Чернецька висловила щиру подяку майстерні «Небо на землі» за надану можливість ознайомитися з неперевершеними витворами мистецтва та з творчістю майстрів-іконописців – «У сучасному світі для людини дуже важливим є відчуття духовності, доброти та взаєморозуміння. Такі виставки мають великий вплив на культурне виховання молоді, адже світло ікони  надає сили і наснаги, сповнює благодаттю»

За дорученням ректора Юрія Бошицького майстрині Марії Павелко було вручено Сертифікат Київського університету права Національної академії наук України.

Для студентів університету ця виставка мала надзвичайне значення. Президент студентського парламенту Дар’я Полінська від студентства привітала майстриню та наголосила, що сучасна молодь повинна вчитися сприймати мистецтво та духовну спадщину свого народу.

У книзі відгуків всі охочі залишили найтепліші слова та свої враження від знайомства з експозицією.