У рамках програми «Пізнай свій край» та клубу вихідного дня «Вулицями міста» студенти КУП НАН України відвідали виставку квітів на Співочому полі м. Києва

24 Жовтня, 2011

22 жовтня 2011 року за ініціативи куратора академічної групи ПСЦ – 51 Наталі Мельничук  у рамках програми «Пізнай свій край»  та клубу вихідного дня «Вулицями міста» студенти відвідали виставку квітів на Співочому полі м. Києва.

У Печерському ландшафтному парку всіма барвами квіткових композицій привітно усміхалися до відвідувачів фантазійні квіткові творіння. Цю виставку підготували 9 районних комунальних підприємств з утримання зелених насаджень, міський декоративний розсадник «Теремки» та комунальне підприємство «Святошинське лісопаркове господарство».

Учасники екскурсії, омріяні квітковими романтичними композиціями продовжили подорожувати Парком Слави, який напередодні Дня Визволення Києва (06 листопада 1943 року), привітно зустрічав відвідувачів.

Незабутні студентські роки, які так стрімко летять… Цінуйте, першокурсники, кожну мить, яка дає Вам можливість у колі друзів милуватися природою величного Києва, поспішайте робити добро.

Марія Осядла