У рамках програми «У світі прекрасного» студенти КУП НАНУ відвідали Новий український театр

27 Березня, 2012

У рамках загальноуніверситетської програми «У світі прекрасного», яка другий рік постіль діє під особистим патронатом ректора, професора, Заслуженого юриста України Ю. Бошицького, 25 березня 2012 року студентський актив Київського університету права Національної академії наук України відвідав Новий український театр. До уваги студентів була представлена комедія-детектив під назвою «Три анекдоти на одну тему», які включали в себе три оповідання різних письменників: українського – Панаса Мирного, російського – Антона Чехова та європейського – Стефана Цвейга. Всі ці оповідання різні за своїм сюжетом, проте в тій чи іншій мірі переплітаються ілюзорною картиною сімейного життя, в ході яких актори залишили за собою право іронічно, але і водночас із великою долею гумору, замислитись над висвітленими актуальними проблемами.

Майбутнім юристам перегляд даної вистави надав неабиякий виховний аспект і можливість заглянути за обрій своєї майбутньої професії, оскільки там були присутні елементи сімейного права, розшукової та адвокатської діяльності.
     За два роки партнерської співпраці студентського активу з Новим українським театром сформувалися міцні, партнерські та дружні стосунки. За цей час студенти мали змогу переглянути вже не одну виставу. Проте, остання зустріч, була особливою для студентів – вони мали влучну нагоду поспілкуватися із провідними артистами театру, обговорити, обмінятися думками.

Запрошуємо усіх охочих студентів брати участь у програмі « У світі прекрасного».

Інформацію підготувала Тетяна Берлінова,
студентка ІІІ курсу