У рамках реалізації програми «Пізнай свій край» студенти КУП НАН України відвідали м. Львів

1 Грудня, 2010

На запрошення Анатолія Ігнатовича – Президента Національного студентського союзу, радника голови Львівської обласної державної адміністрації студенти КУП НАН України, представники первинних осередків студентського самоврядування навчальних груп Д-35, Д-13 подорожували унікальними місцями м.Львова.

Провідний працівник Львівського національного університету імені Івана Франка, пан В.Д.Заплатинський гостинно зустрів студентів КУП НАН України, провів змістовну екскурсію найулюбленішими місцями львів’ян та гостей міста.

Львів… Любов… Ці слова співзвучні в своїй суті. Латиною «гомо леополенсіс» (людина львівська), що може жити і почуватися щасливою тільки у місті лева. Львів – місто краси і любові, одне з найгарніших міст Європи, це історичне місто східнослав’янських племен.

Мета поїздки передбачала реалізацію кількох програм, які під патронатом ректора Юрія Бошицького діють в університеті. У рамках програми «Крок до прекрасного» студенти відвідали Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької, де слухали оперу за однойменною поемою Івана Франка «Мойсей», лібрето до якої написали М. Скорик та Б.Стельмах. «Мойсей» у Національній опері — наочний приклад того, що гармонія мусить і має бути багатовимірною. Разом iз стартом року Франка в Україні є в цій події ще один дуже важливий момент: поповнення україномовного оперного репертуару.

У рамках програми «Інтелектуальна власність України: перлини сучасного живопису для студентської молоді» відвідали картинну галерею, а у рамках програми «Пізнай свій край» безпосередньо відбулася ця поїздка.

Разом із мешканцями м.Львова студенти взяли участь у жалобному заході, присвяченому Дню пам’яті жертв голодоморів та репресій. Запалили свічку пам’яті.

Адміністрація Львіської академії друкарства запросила студентів КУП НАН України ознайомитись із умовами проживання студентів академії в гуртожитках студентського містечка та надали можливість безкоштовного проживання.