У рамках Тижня Права кафедрою іноземних мов КУП НАН України було проведено круглий стіл на тему «Asset protection entities in the world

20 Травня, 2015

У рамках цьогорічного «Тижня Права» кафедрою іноземних мов КУП НАН України було проведено 12 травня 2015 р. круглий стіл на тему «Asset protection entities in the world. Offshore zones as a way of tax reduction or minimization». Керівник заходу – Гетман В. І. Всі студенти групи МП-21 продемонстрували належний рівень знань іноземної мови, а також засвідчили гарні знання у правничій сфері.

Особливо можна відзначити доповідь Якубенка О. на тему «The Panamian foundation» та студентів, які підготували електронні презентації, а саме: Чайковська Т. з темою «Liechtenstein: the tax haven», Миркеєв Я. і Накопія Н. з темою «Offshore Zones».

Кафедра іноземних мов