У рамках відзначення Шевченківських днів, 20 березня 2014 року у стінах КУП НАН України відбувся усний журнал «Такий далекий та близький Шевченко: творча спадщина Кобзаря».

21 Березня, 2014

Як наголосив ректор, професор, заслужений юрист України Юрій Бошицький, досконале володіння рідною мовою – важливий критерій професіоналізму юриста. Майстерне вживання норм усної та писемної літературної мови, загальна мовна ерудиція, мовна культура визначають високе реноме юриста в сучасному суспільстві. Також Юрій Бошицький процитував слова Міністра освіти і науки України Сергія Квіта: «Сьогодні вітчизняна освіта повинна здійснювати системні реформи, спрямовані на досягнення високих європейських стандартів якості, впроваджувати у навчально-виховний процес сучасні педагогічні та інформаційні технології, формувати у молодого покоління професійні компетенції, здатність до неперервної самоосвіти, духовного самовдосконалення, вміння працювати в умовах ринку».

Студенти, гості та професорсько-викладацький склад університету мали змогу побачити фільм про життя Т.Г.Шевченка та послухати декламацію «Заповіту» різними мовами світу, зокрема угорською мовою прочитав твір ректор Юрій Бошицький, а студенти презентували «Заповіт» українською, англійською, німецькою, японською, французькою, польською, болгарською, вірменською мовами. В рамках загально університетської програми «Пізнай свій край», студенти прочитали вірші українських поетів з різних регіонів України.  Студентка 1 курсу Евеліна Сабова прочитала твір Катерини Мотрич «Молитва до мови», що став своєрідним епіграфом до заходу.

Всі присутні були раді вітати гостей Київського університету права: голову студентської ради Києва Артема Нікіфорова, голову студентського самоврядування НАВС Мирослава Дурдинця, головного редактора віснику «Рада студентів» Анну Качайло, курсантів студентської ради інституту кримінально-виконавчої служби. Ректор КУП Юрій Бошицький подарував гостям унікальні видання книг, присвячених історичному розвитку України.