У рамках загальноуніверситетського проекту «Кроки до прекрасного» студенти відвідали Національну Філармонію України

25 Жовтня, 2017
     У рамках  загальноуніверситетського  проекту «Кроки до прекрасного», що діє під патронатом ректора Ю.Л. Бошицького, студенти Київського  університету права НАН України 22 жовтня 2017 року за сприянням Посольства Угорщини в Україні відвідали концерт «Присвята Ференцу Лісту», що проходив у Національній Філармонії України.

fil1s.jpg   Вечір угорської музики став справжньою подорожжю. Мелодії Угорщини зачарували своєю чарівністю творів, розкрили історичну долю угорського народу. В концерті використовувався стиль-вербункош. Це стиль угорської танцювальної музики. На завершення творчого вечора гості насолодилися Фантазією на угорські народні теми для фортепіано з оркестром та Симфонічною поемою «Прелюди».

Студенти щиро вдячні ректорові Ю.Л. Бошицькому за надану можливість доторкнутись до прекрасного.

fil2s.jpg
 fil3s.jpg