У рамках загальноуніверситетської програми «У світі прекрасного» студенти КУП НАНУ відвідали Київський Національний театр оперети

25 Вересня, 2012

У рамках загальноуніверситетської програми «У світі прекрасного», яка третій рік поспіль діє під особистим патронатом ректора, професора, Заслуженого юриста України Ю.Л.Бошицького, 24 вересня 2012 року студентський актив Київського університету права Національної академії наук України відвідав Київський Національний театр оперети. До уваги студентів була представлена нова  інтерпретація чудової всесвітньовідомої оперети «Циганський барон» видатного австрійського композитора Йоганна Штрауса.

Самовіддана гра акторів, захоплююча стихія пісенності у запальних ритмах чардашу та циганських мелодій, на тлі яких і народилася незвичайна історія всепереможного кохання, відразу занурила глядачів  у таємничу атмосферу романтичних непередбачуваних подій.
     Студенти  з великим захопленням, майже незворушно спостерігали за тим, що коїлося на сцені, а головні герої – Саффі та Барінкай, Оттокар та Арсена – в дещо іронічній формі намагалися передати, молодим поціновувачам театрального мистецтва, сенс життя, справжнього кохання та родинного щастя .
     Основний сюжет даної вистави, тема людської гідності, національної гордості та прагнення до свободи, надали майбутнім юристам неабиякий виховний аспект і можливість заглянути за обрій своєї майбутньої професії, оскільки там були присутні елементи адміністративного права, розшукової та адвокатської діяльності.

Висловлюємо щиру  подяку ректору КУП НАНУ Ю.Л. Бощицькому за підтримку талановитої молоді та залучення студентів до перлин сучасного мистецтва, що сприяє поглибленню їх духовності, ерудиції та професійних практичних знань.