У РІ КУП НАН України відбулося закриття виставки картин студентів КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського»

6 Вересня, 2024

Художня презентація кращих здобутків сучасних майстрів пензля У РІ КУП НАНУ стало уже доброю традицією. Вона проводиться в рамках багаторічного загальноуніверситетського проєкту КУП НАН України «Інтелектуальна власність в Україні: перлини сучасного мистецтва для студентської молоді», що діє під особистим патронатом ректора КУП НАН України, професора Юрія Бошицького. Прикметно, що закриття виставки збіглося із урочистою церемонією посвяти першокурсників у студенти РІ КУП НАНУ, і це значною мірою підтримало загальну атмосферу святкового дійства.

Закриваючи виставку, Юрій Бошицький вкотре акцентував увагу на особливій ролі мистецтва у формуванні естетичної культури юриста, яка нині постає одним із головних елементів у процесі моделювання професійного образу фахівця, виступаючи одним із варіантів самотворення особистості й пронизує весь життєвий світ її носія. Саме у контексті художнього буття увиразнюються такі поняття, як спосіб мислення, ментальність, ідеали й цінності, установки, ціннісні орієнтації юриста. Про те, що високе мистецтво одухотворює професійну реальність говорили керівниця Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Рівненської міської ради Мирослава Жовтан, заступниця директора з наукової роботи Рівненського обласного краєзнавчого музею Оксана Яремчук, регіональна координаторка Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції Оксана Сальчук, випускник інституту адвокат Денис Михалевич, священник православної церкви України о. Володимир та ін.

Керівник інституту Стефанія Українець висловила глибоку вдячність директору Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського Петру Нестеровичу Савчуку і висловила сподівання на подальший творчий діалог.

Прес-Центр КУП НАНУ