У РІ КУП НАНУ 25 вересня відбулося урочисте закриття виставки картин Кримського художника Олексія Спольського

26 Вересня, 2012

В Рівненському інституті КУП НАН України відбулось закриття виставки картин Олексія Спольського – заслуженого художника Криму, учасника всесоюзних, зарубіжних та всеукраїнських вітчизняних виставок. На урочистість прибуло досить багато запрошених гостей, серед яких:   Ректор Київського університету права НАН України, Заслужений юрист України  професор, кандидат юридичних наук Ю.Бошицький, начальник управління освіти та науки Рівненської ОДА І.Вєтров, заступник начальника головного управління юстиції в Рівненській області Л.Серватович, начальник відділу у справах сімї та молоді Рівненського міськвиконкому М.Зубова, перший проректор Острозької академії , Директор Європейського університету М.Лустюк , а також гість із м. Гент , Директор Морського інституту Університету м.Гент Е.Сомерс. Всі високоповажні гості зазначили, високий культурний та духовний розвиток студентської молоді та викладацького складу Рівненського інституту.

Ще з 2007року Київський університет права НАН України та Міжнародний центр правових проблем інтелектуальної власності при Інституті держави і права ім. В.М. Корецького НАН України започаткували культурно-виховний проект «Інтелектуальна власність в Україні –мистецькі перлини для студентської молоді».
     Цей проект створено для студентів-правознавців та всіх тих, хто цікавиться мистецьким життям нашого суспільства. Він має інформаційний та духовно збагачувальний характер і спрямований на залучення студентської молоді до перлин сучасного українського мистецтва.

Незвичність цього проекту в тому, що його започатковано з культурно-виховною метою безпосередньо для студентів-правознавців.

Студенти щиро вдячні Юрію Ладиславовичу за можливість милуватись художніми творами, які дають  можливість відпочити від навчання і просто насолодитися такою красою!