У РІ КУП НАНУ стартує конкурсний відбір студентів для практичного навчання у клініці «Фенікс-Рівне»

17 Вересня, 2024

Діяльність юридичної клініки «Фенікс-Рівне» РІ КУП НАНУ, якою керує досвідчений юрист, адвокат, старший викладач кафедри спеціальних юридичних дисциплін Андрій Холоденко, стала одним із пріоритетних напрямків роботи інституту. Саме тому щороку для практичного навчання студентів у клініці проводиться конкурсний відбір.

За результатами тестування студенти стають повноправними членами юридичної клініки та отримують змогу оволодіти сучасними методами організації роботи юриста-практика, формують необхідні уміння і навички самостійно реалізовувати отримані знання, готуватися до правозахисту та правозастосування з метою дотримання законів України на шляху побудови правової держави та громадянського суспільства.

Прес-Центр КУП НАНУ