У РІ КУП НАНУ відбулася зустріч ректора, професора Ю. Бошицького зі студентським активом інституту

17 Грудня, 2015

Ця зустріч  вкотре ствердила незмінну увагу ректора до життя студентської молоді, яка потребує  кваліфікованого високопрофесій6ного наставництва. Вона відбувалася в атмосфері  абсолютної довіри та конструктивного діалогу. У розмові зі студентами особливий акцент було поставлено на актуалізації проектів, що діють під особистим патронатом ректора, серед яких: «Передай тепло своєї руки маленькій дитині», «Кроки до прекрасного»,  «Пізнай свій край», «Інтелектуальна власність України: перлини сучасного живопису для студентської молоді», «Перлини художньої літератури – студентській молоді», «Діти народжуються не для війни»,   «Формуємо бібліотеку зі студентської лави»  та ін. Їх дієвість передбачає забезпечення умов для самореалiзацiї особистості вiдповiдно до її здібностей, утвердження принципів загальнолюдської моралі, розвиток зрілих естетичних смаків, формування навиків соціальної активності, творчої iнiцiативи та особистої відповідальності за прийняті рішення, а особливо виховання правової культури молоді.

Найважливіше, що студенти відчули підтримку ректора у розв’язанні як важливих щоденних проблем, в тому числі і побутового плану, так і масштабних завдань, які стосуються їхнього професійного зростання. У цьому плані варто підкреслити домовленість ректора про майбутній візит  студентів РІ КУП НАНУ до Верховної Ради та Верховного суду України. Неабиякий ентузіазм викликала перспектива екскурсій до Києво-Печерської лаври, Михайлівського собору, Київського музею східного та західного мистецтва та ін. Окремим предметом розмови стала організація студентського дозвілля.

Шейпінг, аеробіка, пілатес, міні-футбол, арм-реслінг ? це не просто модні спортивні тенденції, а й хобі багатьох студентів. Юрій Бошицький підкреслив також потребу функціонування школи риторики та школи народного депутата.
     Прикметно, що  на зустріч зі студентами ректор прийшов разом із відомим фотохудожником Олександром Харватом. Екскурсія інститутом, яку провів для митця керуючий справами РІ КУП НАНУ Володимир Якимчук, додала йому певності у потребі відкриття фотошколи на базі закладу.

З нагоди 20-річчя університету ректор вручив кращим студентам книжкові подарунки. Їх отримали Софія Олексійовець, Марія Гончарук,  Назарій Бурячинський, Христина Богданець, Марина Нечипорук та Владислав Патрак.