У РІ КУП НАНУ відбувся майстер-клас голови Муніципалітету м. Вишнян (Хорватія) Анджело Матіча

14 Листопада, 2012

Вчора, 13 листопада,  можливість поспілкуватись з головою Муніципалітету м. Вишнян (Хорватія) Анджело Матіч (Angelo Mattich) під час майстер-класу на тему «Економічні перетворення в Хорватії,  у зв’язку із членством в Європейському Союзі» мали змогу студенти Київського університету права НАН України.

14 листопада пан Анджело Матіч зустрічався зі студентами Рівненського інституту Київського університету права НАН України під час однойменного майстер-класу.
     На зустріч завітали більше півсотні студентів та викладачів. Зокрема, після виступу пана Анджело, у студентів було ряд запитань, пов’язаних з перспективою вступу України до Європейського Союзу.
     Після майстер-класу гостям з-за кордону була проведена екскурсія у стінах Рівненського інституту КУП НАНУ.

Оскільки Анджело Матіч зацікавлений у налагодженні партнерських стосунків з місцевої владою та бізнесом, була організована зустріч із заступником голови Рівненської ОДА Олексієм Губановим, під час якої обговорили можливості співпраці у сфері сільського господарства та туризму.

Радник ректора
Віта Грицюк