У Рівненському інституті КУП НАНУ функціонуватиме оновлена юридична клініка «Ad honores»

21 Лютого, 2013

На успішність майбутнього правника, сьогоднішнього студента, впливає чимало чинників. По-перше, це наявність теоретичних знань, які студент може почерпнути під час навчання у вузі. По-друге, це уміння застосувати знання на практиці під час вирішення конкретних юридичних проблем. По-третє, уміння спілкуватись з людьми, знаходити компроміс у будь-якій ситуації.

Створення на базі юридичного вузу юридичної клініки, насамперед, дає можливість студентам отримувати перший досвід спілкування з громадянами, отримати цінний досвід практичного застосування юридичних знань. Звичайно, подібні клініки працюють під керівництвом досвідченого викладача чи науковця, практикуючого юриста.
Саме для здобуття студентами практичних навичок та уміння застосовувати набуті правові знання Рівненським інститутом Київського університету права НАН України було створено структурний підрозділ – юридичну клініку «Ad honores».

19 лютого 2013 року в Рівненському інституті КУП НАНУ відбулося перше засідання оновленої клініки «Ad honores» під керівництвом к.ю.н.,  адвоката Артура Гагіковича Мартіросяна. Своє бажання долучитись до роботи клініки висловило чимало студентів старших курсів інституту. Під час зустрічі учасники клініки обговорили формат співпраці, методи надання консультацій, графік чергування студентів у юридичній клініці. Важливий акцент був зроблений на методах розповсюдження інформації про роботу клініки серед громадськості. Керівник клініки Артур Гагікович наголосив на тому, що найкращим способом заявити  про роботу клініки буде якісна юридична допомога громадянам.

Отож, вже з понеділка, 25 лютого всі бажаючі матимуть змогу скористатись послугами безкоштовної юридично клініки, що активно функціонуватиме з понеділка по п’ятницю з 15:00 до 17:00.