У Рівненському інституті КУП НАНУ презентували нову конференц-залу

26 Вересня, 2012

За останні два роки Рівненський інститут КУП НАНУ значно змінив своє обличчя. Покращилась як матеріально-технічна база так і рівень підготовки спеціалістів-правників. Вже сьогодні з впевненістю можна сказати, що Рівненський інститут Київського університету права НАН України – один з кращих прогресивних навчальних закладів Західної України. Свідченням цьому є велика кількість абітурієнтів, які хочуть навчатись у вищі, потужна співпраця з обласною владою та органами місцевого самоврядування, працевлаштовані випускники, які впевнено будують кар’єру юристів.

Умови навчання, проживання, проведення дозвілля студентства є надзвичайно важливими. Розуміючи цей факт, керівництво Київського університету КУП НАНУ прийняло рішення покращити матеріально-технічну базу рівненського представництва вищу. Ще у 2011 році був оновлений фасад інституту, відремонтований хол, створено кафе для студентів, розпочато ремонт у гуртожитку, створений готель для викладачів та студентства.
     А вже влітку 2012 року розпочато створення потужної конференц-зали, у якій можна проводити заходи не тільки університетського рівня.

Роботи тривали близько шести тижнів і 25 вересня  2012 року відбулась урочиста презентація конференц-зали. Захід ініціював ректор КУП НАНУ, професор, Заслужений юрист України Юрій Ладиславович Бошицький. Приємно, що у заході взяли участь поважні гості, зокрема, з-за кордону. Так, професор Едуард Сомерс,  директор Морського Інституту Університету м. Гент, Бельгія,  завідувач кафедри міжнародного морського права Гентського університету,  директор відділення підготовки наукових кадрів у сфері портових і морських наук (Університет м. Гент), що проводив майстер клас для студентів Рівненського інституту КУП НАНУ з морського права зазначив, що конференц-зала зроблена за європейськими стандартами.
     Начальник управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації Іван Васильович Вєтров констатував факт, що конференц-зала Рівненського інституту КУП НАНУ на сьогодні є найбільшою у Рівному, де працювати одночасно можуть 80 осіб.

Приємно, що наші друзі – заступник начальника головного управління юстиції у Рівненській області Лариса Степанівна Серватович та начальник відділу сім’ї та молоді управління у справах сім’ї, молоді та спорту Рівненського міськвиконкому Марія Петрівна Зубова долучились до презентації конференц-зали.

Викладачі та студентство подякували зі своєї сторони ректору Юрію Ладиславовичу за його ініціативи та можливість навчатись, проводити різноманітні заходи у новій конференц-залі.
     Презентація тільки відбулась, активісти з числа студентства вже планують заходи, для яких відтепер є сучасний ресурс.