У Рівненському інституті КУП НАНУ відбулась урочиста церемонія посвяти першокурсників у студенти

1 Вересня, 2012

01 вересня відбулася урочиста  посвята першокурсників у студенти Рівненського інституту Київського університету права Національної академії наук України. Для п’ятдесяти майбутніх юристів Рівненський інститут став рідною домівкою на найближчі 5 років.
     Вже традиційно свято проходило у Залі органної та камерної музики Рівненської обласної філармонії.

За словами ректора Київського університету права НАН України, професора, заслуженого юриста України Ю.Л. Бощицького цього року абітурієнтів, бажаючих навчатись у Рівненському інституті КУП НАНУ, було вдвічі більше, аніж дозволяв зарахувати до лав студентів ліцензійний обсяг. Тому,  лише кращі п’ятдесят абітурієнтів стали студентами Рівненського інституту Київського університету права НАН України.
     Багато теплих слів  та побажань  гарного початку  навчання та подальшого ґрунтовного опанування знаннями висловили шановні гості урочистої церемонії, а саме: Заступник голови Рівненської ОДА О.Губанов; Заступник начальника головного управління юстиції у Рівненській області Л. Серватович; депутати Рівненської обласної та міської рад.

Не обійшлося і без виступів талановитих студентів Київського університету права Ю.Сіончук та А.Петрук.Здивувала гостей своїм виступом першокурсниця А.Матчишина , що виконувала пісню про Україну.
     Кульмінацією заходу стало проголошення студентами клятви першокурсників та врученням студентських квитків для майбутніх правників.

Після урочистої частини студентська молодь поклала квіти до пам’ятника Тарасу Григоровичу Шевченку та започаткувала традицію шанування видатного письменника у день знань.