У Рівненському інституті КУП НАНУ відбулися майстер-класи проф. Н.І. Карпачової та проф. Сімона Маттейссена (Нідерланди)

14 Лютого, 2013

Майстер-класи відомих науковців у Рівненському інституті КУП НАНУ вже стали традиційними. Керівництво закладу  глибоко переконане, що висококваліфікований спеціаліст-юрист має  бути всебічно розвиненою особистістю, адже в епоху комп’юретизації та інформатизації  значної  конкуренції на ринку праці престижну роботу отримують тільки ті, хто глибоко оволодів юридичними знаннями, має  ораторські здібності,  високий рівень аналітичного мислення  і обов’язково  вільно володіє кількома  іноземними мовами.
Яка ж користь від зустрічей з іноземними науковцями та відомими постатями юриспруденції для студентів? По-перше, це можливість підвищити рівень знання іноземної мови. По-друге, сприятливе середовище для розвитку компетентенісної обізнаності у сфері юриспруденції. По-третє, це спілкування з науковою інтелігенцією світу, котра є  гідним прикладом для наслідування. По-четверте, це пізнання світу, який дотепер був маловідомим. І тут  вплив майстер-класів не можна недооцінити.

13-14 лютого 2013 року з офіційним візитом у стінах Рівненського інституту перебуває Ніна Іванівна Карпачова (Уповноважений Верховної Ради з прав людини 1998-2012 рр.) та Сімон Маттейссен  − омбудсмен м. Роттердам (Нідерланди). Майстер-класам поважних гостей передувала презентація оновленої аудиторії  №301 ім.О. Малиновського. Так, Ніна Іванівна Карпачова проводила майстер-клас для студентів на тему «Актуальні проблеми захисту прав людини: український та міжнародний дискурс». Паралельно в конференц-залі пан Сімон проводив майстер-клас на тему «Довіра омбдусмену та Європейська конвенція про захист прав людини». Після закінчення обох майстер-класів був укладений меморандум про співпрацю між Київським університетом права НАН України та Комунальним закладом «Рівненський обласний спеціалізований будинок дитини» Рівненської обласної ради. Згідно з цим  меморандумом студенти Рівненського інституту КУП НАНУ проводитимуть благодійні акції, братимуть участь у заходах дитячого будинку з метою підтримати дітей, що залишились без батьківської опіки.

Радник ректора
 Віта Грицюк