У Рівненському інституті КУП НАНУ відбувся конкурс краси «Міс Феміда – 2013»

16 Квітня, 2013

У квітні 2013 року у РІ КУП НАНУ відбувся V –й конкурс краси «Міс Феміда – 2013», який став міжвузівським і отримав статус обласного.
Конкурс проходив у рамках проекту Київського університету права НАН України «Майбутнє України – в руках талановитої молоді». На цей раз місцем його проведення став міський палац культури «Текстильник».
   Цього року охочих взяти участь у конкурсі було немало, адже вперше конкурс набув статусу міжвузівського. Кращих обирали серед студенток п’яти вишів міста. Дівчата представляли Рівненський інститут Київського університету права НАН України, Рівненський кооперативний економіко-правовий коледж, Рівненський аграрний коледж, Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» в м.Рівному, Міжнародний економіко-гуманітарний університет ім. академіка С. Дем’янчука. Після відбіркового туру у фінал пройшли кращі 14 студенток.
   Метою конкурсу було об’єднати студентів-юристів Рівненщини, надати змогу проявити свої таланти, доказати що справжні юристи мають бути не лише гарними а й розумними, талановитими, інтелектуально розвинутими та впевненими в собі.

Головою журі став ректор Київського університету права НАН України, професор, заслужений юрист України Юрій Ладиславович Бошицький. До складу журі також увійшли: заступник голови Рівненської обласної державної адміністрації О.Губанов; заступник начальника обласного управління освіти, начальник відділу професійно-технічної та вищої освіти П.М.Коржевський; Йозеф Затко –директор  Східноєвропейського агентства розвитку (ЄЄДА) Словаччина; бізнесмен м. Підголіска (Словаччина) Еммі Міхакова; депутат Рівненської обласної ради  О. Л. Ткачук; Президент юридичної компанії «Бабич, Сисоенко і Партнери» Ірина Сисоєнко; голова Рівненської обласної молодіжної громадської організації «Молоді Регіони» Б. Масовець; директор агентства моделей «Панна» та власниця салону краси «Енджел» В. Дембіцька; координатор проектів «Перлина Рівного», «Бурштинова корона», менеджер Агенства моделей ARTmodels Н. Пивовар; власниця Торгової марки ARTmodels О. Ігас; голова правління Асоціації будівельної галузі міста Рівне та Рівненської області І. Мічуда.
   Рівненський інститут Київського університету права НАН України представляло чотири студентки – Марія Левчук, Анна Гнітецька, Ольга Прохор та Ольга Соломіцька. Незважачи на те, що володаркою головного титулу стала студентка юридичного факультету Рівненського Державного Аграрного коледжу Анастасія Ющишина, Другою віце-Фемідою є наша Марія Левчук, а Фемідою глядацьких симпатій та «Міс-інтелект» – Анна Гнітецька. Ольгу Соломіцьку нагородили титулом «Міс-усмішка», звання «Міс-індивідуальність» виборола Ольга Прохор.
   Організатори конкурсу щиро вдячні своїм партнерам, які вразили присутніх вишуканістю та ексклюзивністю нагород та подарунків.
   Гості зі Словаччини, Йозеф Затко  Емілі Міхакова, які за запрошенням ректора з великим задоволення приєдналися до проведення заходу, подарували двом учасницям конкурсу «Міс Феміда-2013» п’ятиденний відпочинок на базі відпочинку в Словаччині в термальних басейнах, від туроператора «Чайкатур»  одна з учасниць отримала  у подарунок Євротур по Європі, а гостя з Києва, президент юридичної компанії «Бабич, Сисоенко і Партнери» Ірина Сисоєнко подарувала кожній з учасниць ювелірні прикраси.

Переможниця конкурсу «Міс Феміда – 2013» отримала в подарунок від Київського університету права НАН України та особисто від ректора нову модель електронної книги, що є дуже  актуальним подарунком, адже сучасний студент-юрист повинен багато начитаним, тому для всіх учасниць ректор подарував книги по юриспруденції які будуть корисними для навчання, бо в наш час справжня красуня студентка, а тим паче юрист має бути не лише вродливою а ще й розумною.
   Свято мало значний резонанс у м. Рівне і ще раз підтвердило креативний потенціал Київського університету права НАН України, а особливо керівника закладу, ректора, професора, заслуженого юриста України  Ю.Л. Бошицького.

Прес-служба КУП НАНУ