У Рівненському інституті КУП НАНУ з офіційним візитом перебуває делегація з Хорватії

15 Листопада, 2012

Вже другий день поспіль  студенти Рівненського інституту Київського університету права НАН України мають нагоду спілкуватися з головою Муніципалітету м. Вишнян (Хорватія) Анджело Матічем (Angelo Mattich). Для студентів четвертого курсу був проведений майстер-клас на тему «Економічні перетворення в Хорватії,  у зв’язку із членством в Європейському Союзі». Зустріч видалася цікавою та захоплюючою, адже тема вступу Хорватії до ЄС була широко розкрита також молодь мала багато запитань до гостей.

Після майстер-класу пан Анджело провів зустріч з директором регіонального центру з інвестицій та розвитку Олександром Осовцем. Предметом розмови стало налагодження співпраці між м. Вишнян та м. Рівне в сфері інвестицій. Як попередній результат обидві сторони домовились про проведення он-лайн зустрічі між бізнесменами м. Вишнян та м. Рівне з приводу експорту продукції а також обміну туристичними продуктами між Україною та Хорватією.

Оскільки так сталось, що 15 листопада у Рівненському інституті КУП НАНУ відбуваються вибори голови студентського самоврядування, то пан Анджело та пані Олександра виконали місію незалежних іноземних спостерігачів у виборчому процесі інституту.

Незважаючи на дводенний візит у м. Рівне, сьогодні вдалося познайомити пана Анджело із заступником міського голови Рівного Олексієм Хмилецьким з приводу співпраці органів місцевого самоврядування двох міст.

В результаті знайомства та спілкування з іноземними гостями можна з впевненістю сказати, що вони не востаннє відвідали Рівне та Рівненський інститут КУП НАНУ.

Радник ректора
Віта Грицюк