У Рівненському інституті Київського університету права НАН України відбулась церемонія вручення дипломів бакалавра

5 Липня, 2017

04 липня 2017 року 76 випускників денної та заочної форми навчання отримали дипломи державного зразка освітньо- кваліфікаційного рівня «бакалавр». Урочистості проходили в конференц- залі інституту.

Звертаючись до присутніх з вітальним словом, ректор університету , професор, заслужений юрист України, кавалер ордену «За заслуги» ІІІ ступеня Юрій Ладиславович Бошицький зазначив, що в цей день закінчився лише перший етап професійного сходження, надалі необхідно, демонструючи свою фаховість, чесність, порядність, долати нелегкі перешкоди та практичні проблеми. Нове покоління молодих юристів повинно бути високоінтелектуальним, творчим, з багатим і різностороннім внутрішнім світом- саме цій меті було підпорядковане виховання особистості студента РІ КУП НАНУ.

Серед поважних гостей на святі були присутні Міхал Швантер – директор Департаменту країн з перехідною та розвиненою економікою Всесвітньої організації інтелектуальної власності (Швейцарія, Женева), Владика Іларіон – Архиєпископ Рівненський та Острозький, Смачило Іванна Василівна – начальник Головного територіального управління юстиції в Рівненській області, Андреєва Майя Миколаївна – начальник відділу вищої освіти Управління освіти і науки Рівненської ОДА, Булига Олександр Степанович – директор Рівненського обласного краєзнавчого музею, Федоришин Микола Васильович– директор Культурно-археологічного центру «Пересопниця», Крока Ніна Юріївна– власник ПП «Рівнеоблпостач», Орешко Микола Прокопович – директор Рівненської обласної філармонії.

Кожен з присутніх поважних гостей зазначив високий рівень теоретичної  підготовки наших випускників, матеріально-технічну базу, потужний науково-педагогічний колектив, що вкотре підтверджує , що у навчальному закладі комплексно працюють над створенням гідних умов для навчання і роботи та над можливістю використання новітніх освітніх технологій.
     Відмінників та найактивніших випускників ректор нагородив почесними грамотами та комплектами книг юридичної тематики. Також відзнаки одержали кращі педагоги інституту.