У Рівненському інституті Київського університету права НАН України відбулася урочиста церемонія вручення дипломів бакалавра випускникам денної та заочної форм навчання

1 Липня, 2014

Дипломи бакалавра цього року отримало дев’яносто випускників. Урочисте дійство відбувалося в залі органної та камерної музики Рівненської обласної філармонії, під високими куполами якого під супровід бандури наживо у виконанні керівника центру культурно-дозвіллєвої діяльності вишу Катерини Коврик прозвучав Гімн України.
   У вітальному слові ректор Київського університету права НАН України, заслужений юрист України, професор Юрій Ладиславович Бошицький підкреслив значимість цього свята напередодні Дня Конституції України та Дня молоді, окреслив можливі вектори професійного зростання випускників і побажав їм подальшого фахового та професійного зростання.

На урочистостях з нагоди вручення дипломів завітало багато почесних гостей та партнерів вишу. Серед них делегати зі словацького міста Кошице Міхал Вархола, президент академічного співтовариства ім. Михайла Балудянського та Ладіслав Бартко, генеральний директор компанії «Кошице» (Словаччина). Серед почесних гостей випускників вітали: Юрій Сєдих, почесний доктор КУП НАНУ, генерал-полковник козацького війська, член Національної спілки журналістів України, член управління Ради миру, Посол миру, голова Товариства дружби «Україна – Болгарія»; Олександр Данильчук, перший заступник голови обласної ради; Петро Середюк, керуючий справами Рівненського міськвиконкому; Лариса Серватович, заступник начальника головного управління юстиції у Рівненській області; отець Анатолій, протоієрей, клірик Свято-Покровського собору міста Рівне; Валентин Крока, депутат обласної ради, голова постійної комісії обласної ради з питань місцевого самоврядування розвитку територій і євроінтеграції; Геннадій Телесніцький, заступник прокурора області; Ігор Мічуда, голова ради голів ОСББ міста Рівне; Віктор Марач, суддя господарського суду Рівненської області; Степан Шимків, суддя-секретар палати апеляційного суду Рівненської області з розгляду цивільних справ; Олександр Булига, директор Рівненського обласного краєзнавчого музею та Володимир Рудюк, керівник приватного підприємства «СпортЕлітБуд». Такий перелік шанованих гостей говорить про високий авторитет та значний внесок Рівненського інституту Київського університету права НАН України у розвиток юридичного потенціалу міста та області, а також особистий вклад ректора Юрія Бошицького. Його правничі ініціативи були відзначені почесною грамотою та пам’ятним знаком Рівненської обласної ради, подякою міської ради м. Рівне та орденом Архистратига Божого Михаїла від Української православної церкви Київського патріархату.

Про рівень високої національної свідомості, яку виховують в університеті, засвідчив той факт, що студенти Рівненського інституту Київського університету права зібрали кошти для підтримки української армії, на які було придбано сто колагенових кровозупинних пакетів, які Юрій Бошицький урочисто передав представнику УМВС  у Рівненській області підполковнику Анатолію Гапичу.

Приємною несподіванкою для присутніх став музичний подарунок від ректора у виконанні лауреата міжнародних конкурсів, учасника телепрограми «Голос країни», переможця телепрограми «Битва хорів», лауреата 1-ї премії вокалістів у Лондоні під патронатом королівського дому Ростислава Кушини.

З гордістю можу сказати, що у Рівненському інституті Київського університету права НАН України дуже якісний викладацький склад. Тут надзвичайно привітні і доброзичливі  працівники, – захоплено ділиться враженнями випускниця Аліна Жилюк. – Дякую особисто Ю.Л.Бошицькому за ту особливу атмосферу, створену ним, у якій можна зростати професійно, можна вчитися і плекати надію на успіх.

Зворушливою подією для всіх присутніх було на урочистій сцені зали органної та камерної музики освідчення в коханні і пропозиція «руки та серця» між студентом та студенткою, випускниками інституту  під бурхливі оплески гостей.

Свято завершилося пам’ятною фотосесією випускників з викладацьким складом та почесними гостями урочистої церемонії.