У Рівненському інституті Київського університету права відбувся випуск бакалаврів 2015 року

30 Червня, 2015

Церемонія проходила  в залі камерної та органної музики  м. Рівне  і зібрала не тільки тих, хто успішно подолав навчальний рубіж і кому відкрилися нові перспективи професійного росту. Привітати випускників прийшли друзі, родичі, знайомі.

Урочистості відкрив  ректор університету, професор Юрій Ладиславович Бошицький, котрий, звертаючись до винуватців свята, сказав: «Вам випала доля жити у час великих змін. На фоні подій, які відбуваються в нашій країні перед українськими юристами постають складні завдання, ефективне вирішення яких надає можливість реалізувати не тільки суспільно корисні проекти та ініціативи, але й впливати на розвиток країни в цілому. Сьогодні доля України, її суверенітет та територіальна цілісність залежать від кожного з нас. Ми повинні бути, як ніколи, єдині, організовані, згуртовані та рішучі». Ректор також наголосив на тому, що нинішнім випускникам є чим пишатися, адже вони здобули ґрунтовні та якісні знання. Уперше в освітньому процесі були актуалізовані такі  форми навчання як  майстер-класи провідних вітчизняних та зарубіжних вчених-правознавців, юристів-практиків, політиків, державних діячів. Знаковою подією стало і проведення 08.06.2015 року на базі Інституту засідання робочої групи Конституційної Комісії спільно з USAID в рамках проекту «Справедливе правосуддя» з напрацювання пропозицій щодо конституційного регулювання прав, свобод та обов’язків людини і громадянина. Важливою складовою професійної мотивації студентів в  інституті стали каскадні тренінги з обміну досвідом між адвокатами, які надають безоплатну правову допомогу, а також участь у роботі координаційної ради молодих юристів, що відбувається під егідою Головного управління юстиції в Рівненській області.  Окремий наголос Юрій Ладиславович Бошицький поставив на можливостях, що дає робота у «Юридичній клініці», яка існує в інституті багато років поспіль.

Ректор також відзначив успіхи студентів, які сміливо ступили на шлях наукового пошуку і мають власні наукові здобутки. Серед них: Софія Юрків, Вікторія Заславська, Наталія Нітковець, Ірина Петренко, Оксана Шетманюк  та ін.

До присутніх також звернулися відомий український політичний діяч, суддя Юрій Анатолійович  Кармазін, начальник управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації Григорій Миколайович Таргонський, архиєпископ Рівненський і Острозький Іларіон, проректор із соціально-гуманітарних питань  КУП НАНУ Галина Петрівна Левківська, керуючий справами РІ КУП НАНУ  Володимир Леонович Якимчук  та інші почесні гості урочистої церемонії.
Церемонія супроводжувалася сольними та хоровими вокальними номерами, інструментальними прелюдіями  й симфоніями у виконанні артистів філармонії та студентів.

Від імені випускників за гарною українською традицією Софія Юрків та Володимир Слобода на вишитому рушникові піднесли своїм наставникам  хліб-сіль, щоб і далі освітянська нива була щедрою на успіхи і вдячність студентів.