У стінах Рівненського інституту КУП НАНУ відбулася виставка картин Аліни та Костянтина Степанюків

13 Лютого, 2013

13 лютого 2013 року, у холі Рівненського інституту КУП НАНУ, у рамках проекту «Інтелектуальна власність в Україні – мистецькі перлини для студентської молоді» пройшов вернісаж «В колоритах життя»  художників Костянтина та Аліни Степанюків.

Ректор Юрій Бошицький представив гостей і зазначив, що з 2007року Київський університет права НАН України та Міжнародний центр правових проблем інтелектуальної власності при Інституті держави і права ім. В.М. Корецького НАН України започаткували культурно-виховний проект «Інтелектуальна власність в Україні – мистецькі перлини для студентської молоді». Цей проект створено для студентів-правознавців та усіх, хто цікавиться мистецьким життям нашого суспільства. Він має інформаційний та духовно- збагачувальний характер і спрямований на залучення студентської молоді до перлин сучасного українського мистецтва. Особливість цього проекту в тому, що його започатковано з культурно-виховною метою безпосередньо для студентів-правознавців.
     Під час урочистого відкриття виставки виступили пан Маттейссен, проф. Н.І. Карпачова, художник Костянтин Степанюк.

Участь у відкритті виставки взяли працівники інституту, студенти, представники ЗМІ.