У столиці Аджарії завершила роботу Міжнародна літня школа організована Батумським державним університетом ім. Шота Руставелі та КУП НАНУ

9 Серпня, 2018
    Завершила роботу  Міжнародна літня школа  Київського університету права  НАН України та Батумського державного університету ім. Шота Руставелі “Право Європейського Союзу та європейська інтеграція південного Кавказу”, що проходила у місті Батумі (Грузія) з 27 липня по 2 серпня 2018 року.
    Підведення підсумків роботи школи перетворилися на справжнє тріумфальне дійство.  Слухачі ділилися враженнями від прослуханих лекцій та майстер-класів, участі у тренінгах та семінарах, адже керівниками  наукових проектів літньої школи були відомі фахівці у сфері міжнародного права, зокрема:  Benedict Harsl (Австрія), Aiste Mickonyte (Австрія), Robert Link(Австрія),  Stephan Hinghofer-Szalkay(Австрія), Kristine Gevorgyan (Арменія), Ігор Пиляїв (Україна) та ін.
    У Батумі зібралися  слухачі з різних країн  – Мадина Темірбаєва з Казахстану, Кенан Алієв з Азербайджану, Еммануель Касано з Італії, Марія Афоніна з Росії тощо.

sertif1.jpg

sertif2.jpg

sertif3.jpg

sertif4.jpg

Особливістю даної літньої школи була можливість не тільки послухати відомих науковців, отримати інформацію і нові знання відносно різних аспектів інтеграції ЄС, але і познайомитись з новими  цікавими людьми з різних країн та ознайомитись з культурною спадщиною Аджарії.
    Учасники школи побували в одному з найбільших ботанічних садів, відвідали найстарішу фортецю в Грузії – фортецю Гоніо, історія якої нараховує декілька тисячоліть, а також, мали змогу пройти старовинними арочними мостами, побудованими ще за часів цариці Тамари, помилуватися водоспадом  Андрія Первозванного та  красою гірських пейзажів та озер Аджарії.

shcola1.jpg

shcola2.jpg

shcola3.jpg

shcola4.jpg
shcola5.jpg
shcola6.jpg

Сертифікати учасникам Міжнародної літньої  школи  вручали ректор КУП НАНУ Юрій Бошицький та декан юридичного факультету Батумського державного університету ім. Шота Руставелі Адам Махарадзе. Керівництвом було підкреслено, що діалог, розпочатий у стінах університету, стане поштовхом для нових креативних ідей реалізації норм Європейського права. Також, разом із сертифікатами іноземні студенти отримали від Київського університету права НАН України  сувеніри з символікою університету та університетські відання.

shcola7.jpg
shcola8.jpg

Враховуючи розбудову партнерських відносин між КУП НАНУ та БДУ ім. Шота Руставелі, керівництвом університетів було прийнято рішення про наступне спільне проведення зимової  школи у лютому 2019 року вже у відокремленому структурному підрозділі КУП НАНУ – Рівненському інституті, м. Рівне.

Відділ міжнародних зв’язків та грантів КУП НАНУ