У вінницькій філії КУП НАНУ триває профорієнтаційна робота

26 Лютого, 2023

Київський університет права НАН України має відокремлені структурні підрозділи в декількох регіонах України, в яких триває профорієнтаційна робота.

Так, 22 та 23 лютого 2023 року керівник Вінницької філії КУП НАНУ Ю.І. Ковальчук зустрівся з випускниками Вінницького вищого професійного училища ДДСО при МВС України, який розповів про історію розвитку університету, студентське життя, особливості навчання, етапи і правила прийому до університету в 2023 році.

Абітурієнти з цікавістю сприймали інформацію про університет та задавали питання щодо вартості та термінів навчання, уточнювали деякі питання щодо вступної кампанії.

Зустріч пройшла в теплій невимушеній обстановці.

Незважаючи на складні умови, викликані воєнним часом, робота по профорієнтації в КУП НАНУ продовжується.

Прес-Центр КУП НАНУ