Участь делегації Київського університету права НАН України у відкритті Всеукраїнського тижня права в Міністерстві юстиції України

11 Грудня, 2012

10 грудня 2012 року делегація юридичного факультету Київського університету права НАН України в складі  декана юридичного факультету Короленка М. П., завідувача юридичної клініки «Фенікс» Бринзанської О. В., студентів Кулик Олени, Кухаренко Ольги та Шипиш Галини взяли участь в урочистому відкритті Всеукраїнського тижня права з нагоди річниці проголошення Загальної Декларації  прав людини та Дня прав людини.
     Під час пленарного засідання виступили Перший Президент України, Герой України Кравчук Л. М., заступник Голови Конституційного Суду України Баулін Ю.В., суддя Конституційного Суду України Пасенюк О. М., суддя Конституційного Суду України Кампо В. М., Уповноважений Верховної Ради України з прав людини – Лутковська В. В., Уповноважений Президента України з прав дитини Павленко Ю. О., постійний представник Верховної Ради України у Конституційному Суді України Селіванов А. О., координатор проектів ОБСЄ в Україні Джарбусинова М., директор Представництва ООН України Рігер Р., директор Інституту законодавства Верховної Ради України О. Л. Копиленко, перший заступник міністра юстиції України  Ємельянова І., помічник Міністра юстиції Л. Горбунова.

Студенти Київського університету права відвідали Всеукраїнський урок «Права людини», який проводила Урядовий уповноважений у справах Європейського суду з прав людини Валерія Лутковська.