Участь делегації Східноєвропейського університету м. Перемишля (Польща) у засіданні ректорату

26 Травня, 2015

25 травня 2015 року в рамках візиту до КУП НАНУ делегація Східноєвропейського університету м. Перемишля (Польща) у складі координатора офісу міжнародних зв’язків Агати Обратанської, координатора програми Erasmus Малгожати Кужбіди та референта адміністрації Василя Козяра відвідала засіданні ректорату нашого університету.

Під час засідання відбулося урочисте підписання Угоди про співробітництво між КУП НАНУ та Східноєвропейським університетом м. Перемишля. Координатор програми Erasmus Малгожата Кужбіда виступила з презентацією Східноєвропейського університету, розповіла про його структуру, матеріальну базу, основні факультети та спеціальності, організацію студентського життя тощо. Координатор офісу міжнародних зв’язків Агата Обратанська відзначила активну участь значної кількості українських громадян, що навчаються в згаданому університеті, в освітніх програмах обмінів між Східноєвропейським університетом та університетами ЄС. Одночасно, А.Обратанська наголосила на необхідності проведення спільних конференцій, видання спільних публікацій та реалізації програми обміну студентами, викладачами та науковцями з метою підготовки грантової заявки від КУП НАНУ та Східноєвропейського університету на отримання фінансування Єврокомісії в рамках програми “Erasmus”.