Участь делегації від Київського університету права НАН України у I міжнародній науково-практичній конференції «Україна-ЄС. Сучасні технології, економіка та право»

7 Квітня, 2015

Київський університет права НАН України, який є партнером та членом Міжнародного співтовариства М. Балудянського (Словаччина) делегував своїх представників   до Словаччини, для участі у І міжнародній науково-практичній конференції на тему: «Україна-ЄС. Сучасні технології, економіка та право», що проходила в м. Кошице (Словаччина) з 30 березня по 2 квітня  2015 р.
     Співорганізаторами конференції також виступили: Академічне співтовариство Михайла Балудянського (Словаччина); Кошицький технічний університет (Словаччина); Лодзинський технічний університет (Польща); Господарська академія ім. Д.А.Ценова (Болгарія);Університет  Тузли (Боснія і Герцеговина) та Чернігівський національний технологічний університет.

У роботі конференції взяли участь відомі вчені, а також аспіранти, здобувачі та студенти вищих навчальних закладів та установ України, Словаччини, Польщі, Грузії, Болгарії, тощо.
Із вступним словом до учасників конференції на пленарному засіданні виступив Міхал Вархола – Президент Академічного співтовариства М. Балдянського, доктор технічних наук, професор  (Словаччина); Рената Ленартова – Віце-мер міста Кошице.

У наукових доповідях, проголошених на засіданні, піднімалися актуальні питання щодо проблем розвитку сучасних технологій, удосконалення національного законодавства у відповідності з правом Європейського Союзу також велика увага приділялася обговоренню проблемних питань у сфері економіки.
     Активну участь у конференції взяли студенти Київського університету права, зокрема студентка 4-го курсу Сусла Інна, презентуючи доповідь англійською мовою на тему: « The basis for lawful secession in international law” та студент 2-го курсу Сидоренко Максим з доповіддю на тему: «Особливості реформування юридичної освіти України в контексті євроінтеграційних процесів».