Участь юридичної клініки «Фенікс» Київського університету права НАН України у виставці – форумі «Правники – суспільству»

20 Грудня, 2012

13-15 грудня 2012 року юридична клініка «Фенікс» брала участь у виставці–форумі «Правники – суспільству», який відбувся в межах щорічного Всеукраїнського тижня права, організованого Міністерством юстиції України спільно з Координаційною радою молодих юристів при Міністерстві юстиції України. Юридична клініка «Фенікс» була представлена завідувачем Бринзанською О. В. та студентами, серед яких: Інна Важеха, Анна Гречаник, Ольга Кухаренко, Олена Кулик, Максим Міхальов, Віта Мудренок, Оксана Павлюченко, Олег Піменов. В ході роботи на виставці – форумі учасниками юридичної клініки «Фенікс» надано 17 юридичних консультацій в сфері житлового, цивільного, спадкового, адміністративного та цивільно-процесуального права. Крім цього, студенти Київського університету права НАН України відвідали майстер – класи відомих українських правників, які проводились в межах роботи виставки-форуму.

Активну участь юридичної клініки «Фенікс» у виставці – форумі «Правники – суспільству» та надання соціально вразливим жителям м. Києва безоплатної правової допомоги відзначено подякою Координаційної ради молодих юристів України при Міністерстві юстиції України.

Підготувала: завідувач юридичної клініки «Фенікс»
Київського університету права НАН України
Бринзанська О. В.