Участь команди КУП НАН України у Чемпіонаті України серед жіночих команд з регбі-7

27 Листопада, 2009
     З квітня по жовтень 2009 року проходив Чемпіонат України серед жіночих команд з регбі-7. Чемпіонат складався з 4-х турів.  За підтримки ректора, професора Ю.Бошицького команда Київського університету права НАНУ взяла участь у змаганнях Чемпіонату.

Перший тур відбувся у м. Києві, другий у м. Одеса, третій у м. Кривий Ріг, четвертий у м. Львів. Протягом шести місяців всі команди (Київський університет права, Одеса, Рівне, Севастополь, Сімферополь, Кривий Ріг) змагались між собою за право бути найкращими. Протистояння учасників були дійсно запеклі, адже перемогу могла отримати лише одна команда.

За результатами 4-х турів команда «Ангели права» посіла ІІ місце в Чемпіонаті України серед жіночих команд з регбі-7. Учасники команди:

1. Федірко А.Ю.;

2. Пилипчук О.І.;
3. Комісарук А.Н.;
4. Лифар О.Ю.;

5. Дворецька М.Л.;

6. Добринська Ю.О.

Тренер –  Захаренко Гульфіра.

За постійну допомогу у забезпеченні тренування та підтримку спортивного духу, команда Київського університету права висловлює щиру подяку ректору Ю. Бошицькому.