Участь команди КУП НАНУ у Чемпіонаті України з регбі-7

31 Травня, 2010

Відкриття і проведення Чемпіонату України з регбі-7 2010 року серед жінок команд Вищої ліги, відбулося 17.04.2010 року в місті Одеса. Серед дев’яти команд учасниць («Одеса-Леді-7», «Дикі кішки» м.Кривий Ріг, «КИПУ» м.Сімферополь, «Університет-Київ», «ОДЮСШ» м.Одеса, «ХНПУ» м,Харків, «ДЮСШ» м.Кременець, «ДЮСШ» м.Кривий Ріг) була і команда «Angels of law» Київського університету права у складі:

Комісарук А.,

Добринська Ю.,

Пилипчук О.,

Федірко А.,

Лифар О.,

Онищук В.,

Козлюк О.,

Тимошенко О.,

Музика Л.,

Мурашко Х.,

Ющик А.,

Орлова А.,

Кіслова Н.,

Ігнатенко М.,

під керівництвом тренера:

Захаренко Г.Х.

По результатах проведення І туру і за підрахунками балів, наші регбістки зайняли третє місце.

1.05.2010 року був проведений ІІ тур Чемпіонату України з жіночого регбі-7 команд Вищої ліги. Цього разу господарями проведення ігор було місто Кривий ріг. Команда «Angels of law» Київського університету права в запеклій боротьбі відстояла своє третє місце.

ІІІ та ІV тури Чемпіонату будуть проводитись восени 2010 року у місті Києві та Львові.

У даний час «Angels of law» готується до участі у Міжнародному Турнірі з пляжного регбі, що традиційно буде проводитись у м.Києві «Гідропарк», в червні місяці.